Ekiden Białystok

22-23 czerwca 2024
Zwycięzcy Plum Ekiden 2024!

Zwycięzcy Plum Ekiden 2024!

24 czerwca 2024

Najszybsze drużyny 10. edycji  Plum Ekiden!

Sztafety 4×5

Klasyfikacja generalna:
1. KALINOWSKI TEAM / czas 1:12:13 Nagroda ufundowana przez Fundację Białystok Biega – pakiet startowy na Bison Ultra-Trail
2. TEA.M RUN / czas 1:14:08 Nagroda ufundowana przez Centrum Rozrywki Logic Games
3. SZYBCY I WŚCIEKLI MD RUN / czas 1:14:26 Nagroda ufundowana przez Fundację Białystok Biega – pakiet startowy na Białystok Biega

Klasyfikacja kobieca:
1. BABECZKI z MD RUN TRAINING / czas 1:26:25 Nagroda ufundowana przez Księgarnię TaniaKsiazka.pl oraz Polskie Radio Białystok
2. JESZCZE WIĘCEJ BABECZEK Z MD RUN TRAINING / czas 1:27:18 Nagroda ufundowana przez Księgarnię TaniaKsiazka.pl
3. TEA.M RUN / czas 1:38:09 Nagroda ufundowana przez Księgarnię TaniaKsiazka.pl

Klasyfikacja firmowa:
1. CHŁOPCY CHORTENOWCY / czas 1:20:00 Nagroda ufundowana przez Fast Park Park Rozrywki
2. KRONON / czas 1:29:29 Nagroda ufundowana przez Fast Park Park Rozrywki
3. ROSTI RUNNING TEAM / czas 1:31:05 Nagroda ufundowana przez Fast Park Park Rozrywki

 

Sztafety maratońskie

Klasyfikacja generalna:
1. 18 BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY / czas 2:31:36 Nagroda: pakiety startowe na 10. Cracovia Półmaraton Królewski, który odbędzie się 20.10.2024
2. POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA I / czas 2:39:10 Nagroda ufundowana przez Centrum Rozrywki Logic Games
3. TEA.M RUN / czas 2:50:18 Nagroda ufundowana przez Fundację Białystok Biega – pakiet startowy na Bison Ultra-Trail

Klasyfikacja kobieca:
1. ZABIEGANE PODLASIANKI / 3:01:04 Nagroda: pakiety startowe na 10. Cracovia Półmaraton Królewski, który odbędzie się 20.10.2024
2. NADAKTYWNE / czas 3:22:06 Nagroda ufundowana przez Księgarnię TaniaKsiazka.pl
3. HAJNÓWKA BIEGA WOMEN / czas 3:57:13 Nagroda ufundowana przez Księgarnię TaniaKsiazka.pl

Klasyfikacja firmowa:
1. KAN-THERM RACING TEAM / czas 2:57:35 Nagroda ufundowana przez Fast Park Park Rozrywki
2. CHM RUNNERS / czas 3:08:47 Nagroda ufundowana przez Fast Park Park Rozrywki
3. DREWNOFORNIR / czas 3:13:24 Nagroda ufundowana przez Fast Park Park Rozrywki

Klasyfikacja akademicka:
1. POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA I / czas 2:39:10 Nagroda ufundowana przez Fundację Białystok Biega – pakiet startowy na Białystok Biega
2. POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA II / czas 3:16:26 Nagroda ufundowana przez Fundację Białystok Biega – pakiet startowy na Białystok Biega
3. PYSTOK / czas 3:19:06 Nagroda ufundowana przez Fundację Białystok Biega – pakiet startowy na Białystok Biega

Klasyfikacja mundurowa:
1. 18 BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY / czas 2:31:36 Nagroda ufundowana przez Miejskoaktywnych
2. KMP/KWP BIAŁYSTOK / czas 2:58:32 Nagroda ufundowana przez Miejskoaktywnych
3. OZ W BIAŁYMSTOKU CWCR / czas 3:10:44 Nagroda ufundowana przez Miejskoaktywnych

 

Gratulujemy!

 

Podziel się!

Nasi Partnerzy

Dziękujemy wszystkim Partnerom i Sponsorom, dzięki którym organizacja tego wyjątkowego wydarzenia jest możliwa!