ZAPISY OTWARTE!

Ekiden Białystok

22-23 czerwca 2024 r.
Do startu:
  • 28 DNI
  • 08 GODZ.
  • 41 MIN.
Biuro zawodów

Biuro zawodów

28 maja 2019, aktualizacja: 9 marca 2020

Biuro Zawodów w dniach 13-14 czerwca zlokalizowane będzie w budynku lodowiska BOSiR przy ul. 11 listopada 28 w Białymstoku i będzie czynne w nastepujących godzinach:

13 czerwca – 10.00 – 17.00

14 czerwca – 7.30 – 9.00

Jakiekolwiek zamiany w drużynach (zmiana zawodnika, zmiana kolejności w zespołach, dodanie klasyfikacji) mogą być dokonywany WYŁĄCZNIE w dniu 13 czerwca. Uprzedzamy, w niedzielę przed startem nie będzie możliwości dokonywania zmian.

Uwaga sztafety dziecięce! Pakiet startowy Electrum Ekiden MINI musi być odebrany najpóźniej na 30 min przed startem drużyny.

Karta Startowa będzie czekała na Ciebie w Biurze Zawodów. Przyjdź z dowodem osobistym lub innym dokumentem ze zdjęciem. Każdy odbiera swój pakiet indywidualnie.

Odbiór pakietu przez osobę trzecią.

Jeżeli chcesz, aby ktoś (np kapitan, kolega z drużyny) odebrał pakiet za Ciebie, musisz wypełnić upoważnienie do odbioru – formularz znajdziesz TUTAJ

Niepełnoletni.

W przypadku zawodnika niepełnoletniego Karta Startowa musi być podpisana przez rodzica/opiekuna prawnego lub niepełnoletni powinien okazać Oświadczenie podpisane przez rodzica/opiekuna prawnego – Oświadczenie jest do pobrania TUTAJ

 

 

Nasi Partnerzy

Dziękujemy wszystkim Partnerom i Sponsorom, dzięki którym organizacja tego wyjątkowego wydarzenia jest możliwa!