ZAPISY OTWARTE!

Ekiden Białystok

22-23 czerwca 2024 r.
Do startu:
  • 62 DNI
  • 18 GODZ.
  • 17 MIN.
Komu niesiemy pomoc?

Komu niesiemy pomoc?

12 marca 2024
Drodzy Uczestnicy sztafety Plum Ekiden! Biegniemy do Was z ważnym komunikatem.
Jak pamiętacie od 2015 roku w naszej sztafecie stawialiśmy na pomoc, charytatywność. Kierowaliśmy się hasłem „Biegam-pomagam!”… i to się nie zmieni!  Plum Ekiden zawsze będzie z tym, jakże pięknym i ważnym, elementem charytatywności.
W tym roku nastąpi dość istotna zmiana beneficjenta naszej sztafety.
Od 2015 roku wspieraliśmy Fundacja „Pomóż Im” Hospicjum dla Dzieci. Dzięki Wam udało się zebrać i przekazać Fundacji ponad 200 tys zł. To było dobrych 9 lat, za które też dziękujemy.
Na naszą pomoc liczy jednak wiele innych organizacji. Wśród nich Fundacja Koliber, która prowadzi Niepubliczną Szkołę Podstawową dla dzieci z autyzmem.
Postanowiliśmy zrobić wszystko, aby pomóc Koliberkowi rozwinąć skrzydła. Potrzeby szkoły są ogromne, ponieważ placówka jest na początku swej drogi, a wiemy, że dzieci potrzebujących jest mnóstwo. Taka szkoła z pewnością jest bardzo potrzebna, a nasz i Wasz wkład tę placówkę będzie nieoceniony.
Wierzymy, że będziecie z nami w czerwcu na Plum Ekiden i będziemy dalej przekazywali tę cenną pałeczkę dobroczynności. Pamiętajcie, w drużynie siła! 
 
 
Podziel się!

Nasi Partnerzy

Dziękujemy wszystkim Partnerom i Sponsorom, dzięki którym organizacja tego wyjątkowego wydarzenia jest możliwa!