ZAPISY OTWARTE!

Ekiden Białystok

22-23 czerwca 2024 r.
Do startu:
  • 28 DNI
  • 19 GODZ.
  • 35 MIN.
Sponsoring

Sponsoring

12 stycznia 2015, aktualizacja: 25 maja 2016

Zwracamy się do Firm i Instytucji chcących zaprezentować się podczas dużych imprez sportowo-rekreacyjnych i wesprzeć niepowtarzalne imprezy biegowe organizowane przez Fundację Białystok Biega.

12 czerwca 2016 odbędzie się w Białymstoku sztafeta maratońska Electrum EKIDEN – Pomóżmy Razem. Bieg organizowany jest wspólnie z Fundacją Pomóż Im – Hospicjum dla Dzieci.

Dlaczego warto? Jesteśmy przekonani, że impreza biegowa będzie doskonałym narzędziem do promocji Państwa marki i produktów. Tak duże wydarzenie zwróci uwagę mieszkańców, a także mediów. Aspekt charytatywny ma tutaj niebagatelne znaczenie. Państwa Marka będzie doskonale odbierana przez Państwa Klientów, jak też Pracowników. Warto zaznaczyć, że duża część spośród startujących drużyn to zespoły firmowe.

Sponsoring tego wydarzenia daje możliwość dotarcia do ogromnego grona odbiorców (duża kampania reklamowa biegu, media lokalne i ogólnopolskie).

Biegacze stanowią niezwykle atrakcyjną grupę docelową, wokół której znakomicie można budować takie wartości jak wytrwałość, solidność, zdrowie, sprawność, hart ducha. Można ponadto budować ciekawe oferty dla swoich klientów i partnerów biznesowych. Sponsoring tego typu wydarzenia z pewnością wpłynie również bardzo pozytywnie na odbiór Państwa Firmy – pokażecie się Państwo jako dynamiczna organizacja, aktywnie włączającą się w prozdrowotny trend, włączająca się również w pomoc potrzebującym.

Sztafeta maratońska, w której startują 6-osobowe drużyny to niepowtarzalny klimat sportowej rywalizacji i jednocześnie zabawy. Jeżeli celem biegu jest również pomoc Hospicjum dla Dzieci, dopełnia to obraz całego wydarzenia i emocji z nim związanych.

Zachęcamy do kontaktu z Fundacją Białystok Biega. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz przedstawimy możliwości współpracy. Agnieszka Kuczyńska tel 500 101 133,  fundacja@bialystokbiega.pl

 

Nasi Partnerzy

Dziękujemy wszystkim Partnerom i Sponsorom, dzięki którym organizacja tego wyjątkowego wydarzenia jest możliwa!