ZAPISY OTWARTE!

Ekiden Białystok

22-23 czerwca 2024 r.
Do startu:
  • 28 DNI
  • 08 GODZ.
  • 33 MIN.
Wolontariat

Wolontariat

8 września 2014, aktualizacja: 9 maja 2019

1-2 czerwca 2019 r. odbędzie się Electrum Ekiden – sztafeta maratońska i Electrum Ekiden Mini – sztafeta dzieci. Jest to jedyna sztafeta maratońska we wschodniej Polsce. Warto zaznaczyć, że biegniemy dla Hospicjum dla Dzieci. Część opłat wpisowych zostanie przekazana Fundacji „Pomóż Im”.

1 czerwca odbędzie się sztafeta dla dzieci, zaś 2 czerwca sztafeta maratońska.

Takie wydarzenie nie jest możliwe bez wsparcia wolontariuszy. Z przyjemnością w naszym gronie przywitamy również Ciebie:)

Jeżeli jesteś gotowa/gotowy wesprzeć oryginalną, biegową imprezę, jeżeli kochasz sport i niepowtarzalną atmosferę dużych imprez sportowych, chcesz poznać nowych ludzi lub po prostu kochasz pomagać – zgłoś się do nas.

Udział w tym wydarzeniu to szansa na zdobycie nowych, ciekawych doświadczeń. To szansa na udział w przygotowaniach i aktywnym uczestnictwie w ciekawej imprezie sportowej.

Doświadczenie to może być bezcenne dla wielu ochotników, którzy będą mogli zdobyte umiejętności wykorzystać w swoim życiu prywatnym i zawodowym.

Zostań Wolontariuszem!

Poszukujemy chętnych osób w wieku od 12 lat do… w zasadzie górnej granicy nie ma. Zadania, które czekają na wolontariuszy są bardzo różne. Postaramy się wspólnie z Tobą dopasować zadania do Twojego wieku i predyspozycji.

Potrzebujemy wolontariuszy do takich obszarów/zadań:

  • Biuro zawodów – to właśnie w biurze zawodów wszyscy biegacze odbierają swoje pakiety startowe i rejestrują się do zawodów (wiek wolontariuszy: od 15 lat)
  • Depozyt – biegacze zostawiają tam swoje rzeczy na czas biegu (wiek od 15 lat)
  • Strefa Mety – wolontariusze obsługujący strefę startu/mety wręczają również po biegu zawodnikom medale (wiek od 13 lat)
  • Strefa Zmian – to tutaj następuje przekazywanie pałeczki kolejnemu zawodnikowi w sztafecie. Zadaniem Wolontariuszy jest wspieranie zawodników przy zmianach i pilnowanie porządku przy wychodzeniu ze strefy zmian (wiek od 15 lat)
  • Grupa do zadań specjalnych – do tego typu zadań poszukujemy wolontariuszy raczej płci męskiej, którzy nie boją się wyzwań i ciężkiej pracy:) (wiek od 15 lat)

Po zakończonej współpracy wolontariusze Fundacji Białystok Biega otrzymają zaświadczenia i opinie o współpracy. Dokument taki jest ceniony i coraz częściej stanowi uzupełnienie CV.

Zgłoś się do nas! Wypełnij formularz.

 

Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią wymagana jest zgoda_rodzica  lub opiekunów prawnych na Twój udział w wolontariacie.

 

 

Nasi Partnerzy

Dziękujemy wszystkim Partnerom i Sponsorom, dzięki którym organizacja tego wyjątkowego wydarzenia jest możliwa!